Okolica
WARTO ZOBACZYĆ
Nasze położenie
Rewal
Rewal to znana miejscowość letniskowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim. Razem z sąsiednimi miejscowościami (Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, Trzęsacz, Pustkowo) tworzy bogaty w atrakcje region zwany Wybrzeżem Rewalskim.
Co robić
W wolnym czasie
Spacer
Spacer po plaży

Rewalska plaża zachwyca swoim naturalnym pięknem i złotym piaskiem. Spacer wzdłuż brzegu Morza Bałtyckiego daje uczucie spokoju i relaksu. Szum fal, mewy krążące nad wodą i świeże morskie powietrze tworzą niezapomnianą atmosferę.

Rowery
Wycieczki rowerowe

Rewal to idealne miejsce dla miłośników dwóch kółek. Liczne ścieżki rowerowe prowadzą zarówno wzdłuż wybrzeża, jak i w głąb lądu, odkrywając piękno przyrody i okolicznych wsi. Wycieczka rowerowa po okolicach Rewalu to świetna okazja, by doświadczyć różnorodności krajobrazów i poznać lokalną kulturę.

Windsurfing
Sporty wodne

Morze Bałtyckie w okolicach Rewalu stanowi doskonałe tło dla amatorów windsurfingu. Zmienne warunki wietrzne sprawiają, że każdy, zarówno początkujący, jak i zaawansowani windsurferzy, znajdą tu coś dla siebie. W Rewalu działa kilka szkółek windsurfingowych, które oferują kursy i wypożyczalnie sprzętu, dzięki czemu każdy może spróbować swoich sił w tej ekscytującej dyscyplinie sportu.

Atrakcje w Rewalu
Atrakcje

Rewal to nie tylko plaża! Miłośnicy historii docenią wizytę w kościele pw. Chrystusa Króla oraz latarni morskiej w pobliskim Niechorzu. Dla rodzin z dziećmi świetnym pomysłem jest wizyta w Parku Miniatur i Kolejkowy w Dziwnówku. W okolicy warto również odwiedzić Trzęsacz i pozostałości kościoła, który w większej części został pochłonięty przez morze.